Z przyjemnością odpowiem na Wasze pytania – zapraszam do kontaktu!

tel. +48 600 216 455

e-mail: fotografia@fotobrzostek.pl

Fotograf Hubert Brzostek


Nazywam się Hubert Brzostek, jestem zodiakalnym koziorożcem. Prywatnie – szczęśliwym mężem i ojcem, zamieszkującym Poznań. Wyznaję zasadę, że każdy dzień może być świetną przygodą, ale to od nas zależy jak go przeżyjemy. I szczerze mówiąc, gdyby nie moje podejście do życia, zapewne nie byłbym dziś fotografem. Nie należę bowiem do grona tych, co „urodzili się z aparatem” i od najmłodszych lat marzyli o takiej pracy. W moim przypadku było zupełnie inaczej.

12 lat temu nadarzyła mi się okazja, żeby zmienić coś w swoim życiu i na jeden dzień wcielić się w fotografa ślubnego. Miałem sporo obaw, bo przecież jeszcze wtedy niewiele wiedziałem o profesjonalnych zdjęciach. Jak się jednak okazało, nie było to aż takie trudne, ale moje umiejętności wymagały doszlifowania. Tym zrządzeniem losu zacząłem się szkolić, intensywnie ćwiczyć, a fotografia stawała się moją pasją. Choć widziałem swoje postępy, to pozytywne opnie coraz bardziej zadowolonych klientów były (i nadal są!) dla mnie największą motywacją.

Obecnie specjalizuję się w reportażach ślubnych, sesjach plenerowych i rodzinnych. Ponadto wykonuję sesje ciążowe, portretowe i inne. Zdobyte dotychczas doświadczenie, pozwala mi na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Jednocześnie nie pracuję w branży na tyle długo, by podążać utartymi ścieżkami. Wciąż mam świeże spojrzenie, na bieżąco śledzę zmieniające się trendy, a ponadto jestem otwarty na pomysły moich Klientów. Dzięki temu podczas sesji panuje luźna i wesoła atmosfera, będąca kluczem do naturalnie pięknych zdjęć. Choć w swojej karierze wykonałem już całe mnóstwo ujęć, za każdą sesją kryje się historia, którą piszą niepowtarzalni ludzie i wyjątkowe emocje. Właśnie dlatego jako fotograf ślubny nie mam szans narzekać na nudę. – I to właśnie kocham!

Dodam jeszcze, że posiadam stosowne zezwolenie, wydane przez Kurię, na fotografowanie w obiektach sakralnych podczas obrzędów liturgicznych.