Opinie i podziękowania

Nieszablonowy charakter zdjęć ślubnych

Na Huberta natknęliśmy się przeglądając setki zdjęć różnych fotografów. Naszą uwagę przykuł nieszablonowy charakter jego zdjęć. Zależało nam przede wszystkim aby mieć zdjęcia plenerowe realizowane w oryginalnej scenerii. Gdy pokazał nam kilka plenerów które udało mu się zrealizować to wiedzieliśmy że to jest to czego szukamy. I nie pomyliliśmy się.

Zdjęcia (szczególnie te z pleneru) po prostu powaliły nas, naszą rodzinę i znajomych. Niewątpliwie przyczyniła się do tego bardzo luźna atmosfera która towarzyszyła nam zarówno w dniu Ślubu jak i w trakcie pleneru.

Współpraca z Hubertem była po prostu samą przyjemnością, gdyż zarażał on swoim optymizmem i uśmiechem. Potrafił doskonale uchwycić emocje i najważniejsze chwile będąc jednocześnie niezauważalnym. Jego zaangażowanie oraz indywidualne podejście szczególnie dało się zauważyć podczas tworzenia prezentacji ze zdjęć i fotoksiążki. Album który otrzymaliśmy był świetny jakościowo a zdjęcia idealnie współgrały ze sobą.

Podsumowując, Hubert jest po prostu człowiekiem z pasją, który wkłada całe serce w swoją pracę.

Jeżeli szukasz fotografa i liczysz na indywidualne podejście, szczery zapał i kosmiczne pomysły to trafiłeś idealnie. Od razu rezerwuj termin bo jutro może być już za późno 😉

Ewelina i Marcin  23.08.2014

Zobacz także