Opinie i podziękowania

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub

Wybór odpowiedniego fotografa na ślub to była dla nas sprawa bardzo ważna. Z dwóch powodów.

Po pierwsze, aby mieć piękne zdjęcia, które będą super pamiątką na całe życie, pamiątką, którą kiedyś z dumą pokażemy naszym dzieciom i na podstawie której opiszemy dzień naszego ślubu takim jakim był naprawdę. Pełnym emocji, kolorów, uśmiechów i wzruszeń.

A po drugie, fotograf to musi być osoba, przy której dobrze się czujemy, osoba do której mamy pełne zaufanie, że w wykonane przez siebie ujęcia włoży całe serce i swój talent.

Fotograf Hubert jest właśnie taką osobą. Nie dość, że zdjęcia przez niego wykonane okazały się rewelacyjne, to jeszcze był dla nas wsparciem i bardzo nam pomógł w ciągu całego dnia.

Dzień naszego ślubu był wyjątkowo gorący. Nie tylko z powodu emocji, które nam towarzyszyły, ale i żaru, który lał się z nieba.

Śmiało możemy powiedzieć, że Hubert uratował nasz ślub 😉 Gdyby nie on, nie dotarlibyśmy pod kościół, a później pod salę weselną. Z powodu ogromnego upału zamówiony przez nas klimatyczny zabytkowy samochód, po prostu zagrzał się i nie odpalił. Ale na szczęście obok nas był Hubert – bez wahania zaproponował, że wszędzie zawiezie nas swoim samochodem. Dzięki niemu spokojnie i bez niepotrzebnego stresu w każde miejsce dotarliśmy na czas.

Poza tym Hubert, to dobra dusza. Otwarty, wesoły, uśmiechnięty, do tego pełen profesjonalista.
Jego zdjęcia mają głębię i charakter, biją z nich wszystkie emocje, które w danym momencie towarzyszyły zarówno nam, jak i gościom weselnym.

Poza płytami ze zdjęciami, otrzymaliśmy od Huberta piękne fotoksiążki. Wszyscy, którzy je do tej pory widzieli są zachwyceni. To jest właśnie najpiękniejsza pamiątka, jaka pozostała nam po ślubie i weselu.

Bardzo dziękujemy i polecamy wszystkim Narzeczonym planującym ślub fotografa Huberta Brzostka 
Agnieszka i Mariusz – 07.08.2015

Zobacz także