Opinie i podziękowania

Zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość zdjęć ślubnych

Kilka miesięcy temu, dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa kryją w sobie pełen profesjonalizm, dużą pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje, momenty  radości i wzruszenia.

Dziś z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć, że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania!

Zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały ogromne uznanie w oczach naszej rodziny, przyjaciół i znajomych. Dzień ślubu był cudowny, ale i bardzo stresujący.

Bardzo potrzebowaliśmy kogoś, kto przy nas będzie czuwał, pomagał, doradzał i sprawiał, że nie zatracimy celu – siebie nawzajem. Byłeś dla Nas takim dobrym duszkiem:) Czuwałeś, doradzałeś i oczywiście wykonałeś profesjonalnie swoje zadanie 🙂 Zdjęcia są zupełnie wyjątkowe a sesja plenerowa ukazana w troszkę innej, niecodziennej odsłonie robi niesamowite wrażenie 🙂

Patrzymy na nie i wiemy, że w przyszłości Nasze dzieci zobaczą na nich to co najważniejsze – naszą miłość, wzruszenie, prawdziwe emocje. Dziękujemy Ci – przyczyniłeś się do tego, by ten dzień był wspaniały i by pozostał w naszej pamięci dokładnie taki, jakim go przeżywaliśmy 🙂 Gdybyśmy jednym słowem mieli opisać wynik Twojej pracy, powiedzielibyśmy: PEŁEN PROFESJONALIZM ! Jeśli zapytano by nas o rekomendacje dobrego fotografa, z pewnością odpowiedzielibyśmy: HUBERT BRZOSTEK!;)

Pozdrawiamy Michalina i Fabian 06.09.2014

Zobacz także