Opinie i podziękowania

Hubert to fotograf-artysta, a każde jego zdjęcie to poezja

Fotografia może być produktem pracy fotografa, czyli rzemieślnika, który poprawnie wykonuje swoją pracę. Ale fotografia to również forma sztuki, która niczym nieujarzmiony rumak gna po polach wyobraźni, porywając wodze fantazji jej twórcy.

Poszukiwania fotografa idealnego, czyli takiego, który zaklina dzikość sztuki i perfekcyjnie włada narzędziami
pracy rzemieślnika, zaowocowały na naszym ślubie osobą Huberta.

Rzadko kiedy spotyka się człowieka, który epatuje radością życia, optymizmem, sympatią i ogromnym szacunkiem do innych ludzi.

Hubert taki właśnie jest. Jak na prawdziwego artystę przystało, ma otwarty umysł i elastyczne, indywidualne podejście do klienta. Napisałam klienta? Nie, u niego nie ma klientów – są znajomi i przyjaciele. Z każdym znajduje
wspólny język i od pierwszego spotkania stara się, by obie strony (on i narzeczeni) możliwie najlepiej mogły się poznać, wyczuć swoje potrzeby i temperament.

To właśnie ów dostrzeżony przez Huberta temperament narzeczonych nadaje koloryt jego ślubnym fotografiom. Kreatywność, nieszablonowość, szczypta pozytywnego artystycznego szaleństwa i potężna dawka opanowania, umiejętność okiełznania ślubnego chaosu to właśnie Hubert!

Hubert to fotograf-artysta, a każde jego zdjęcie to poezja.

Jesteśmy zachwyceni współpracą z Hubertem i jej efektem.

Ania i Marcin
05.09.2014

Zobacz także