Opinie i podziękowania

Plener ślubny – po prostu czysta przyjemność

„Hubert to przede wszystkim wspaniały człowiek, jego pasję i zamiłowanie do tego co robi daje się odczuć od samego początku. Znakomity kontakt, bardzo otwarta i ciepła osoba, widzieliśmy się tylko kilka razy, a mieliśmy wrażenie, że znamy się bardzo długo. Kochani, jeśli oglądacie te zdjęcia i macie choć cień wątpliwości, po prostu się z nim spotkajcie, a zapewniam Was, że po 10 minutach rozmowy będziecie przekonani, że nie chcecie żadnego innego fotografa!

Od samego początku czuliśmy, że będzie to doskonały wybór i się nie zawiedliśmy. Podczas przygotowań w domu obecność Huberta wpływa niemal kojąco na rodzinę i na nas , jego spokój, opanowanie, doświadczenie, a zarazem niesamowite poczucie humoru rozładowywało napięcie i było dla nas zbawienne . W kościele i na weselu PEŁEN PROFESJONALIZM, wszyscy goście byli zachwyceni, on po prostu „latał”, wszędzie go było pełno, a zarazem był tak dyskretny, że patrząc dziś na zdjęcia zastanawiam się kiedy on to uchwycił .

Plener, to była po prostu czysta przyjemność, zabawa i niesamowita przygoda.  Do dziś wspominamy ją bardzo miło i z uśmiechem na ustach – tylko osoby zainteresowane i przyjaciele wiedzą o czym mowa. Wam zdradzimy rąbka tajemnicy i w skrócie napiszemy, że Hubert tą sesję po prostu uratował!
Hubert dziękujemy Tobie z całego serca, za łzy wzruszenia, gdy pierwszy raz włączyliśmy płytę ze zdjęciami… uchwyciłeś najpiękniejsze momenty… te emocje, ta radość towarzyszy nam do dziś za każdym razem gdy oglądamy te zdjęcia, bo wszystko nam się przypomina… to jest niesamowite! Dziękujemy za niezwykłą pamiątkę na całe życie. Dla nas te zdjęcia są wyjątkowe i przepiękne, w niepowtarzalny sposób uwieczniłeś najważniejsze, najpiękniejsze chwile…

Fotoksiążka natomiast jest śliczna i nietuzinkowa, zdjęcia ułożone z pomysłem, każda osoba oglądając ją jest zachwycona! NIKT BY TEGO WSZYSTKIEGO LEPIEJ NIE ZROBIŁ! Dziś to wiemy, a najciekawsze jest to, że byliśmy tego pewni od samego początku, tak to właśnie z Hubertem jest, PO PROSTU MU ZAUFAJCIE!

Cieszymy się bardzo, że mieliśmy okazję poznać nie tylko wielkiego fachowca, ale również wspaniałego człowieka. Dziękujemy za wszystko i mamy nadzieję, że jeszcze będziemy mieli okazję się kiedyś spotkać.

Polecamy wszystkim, jesteśmy przekonani, że będziecie zadowoleni!”

Izabella i Marek, 25.05.2012

Zobacz także