Blog, Plenery krajowe

Zdjęcia ślubne nad morzem Łeba

Zdjęcia ślubne w Łebie. Północna Polska to przede wszystkim piękne piaszczyste plaże i Morze Bałtyckie, które tym razem stały się dla mnie inspiracją na sesję ślubną. Z Pauliną i Kacprem wybraliśmy się do Łeby w województwie pomorskim. Charakteryzuje się ona specyficznym, lecz bardzo korzystnym dla zdrowia klimatem. Nieopodal miasta znajduje się Słowiński Park Narodowy, a w nim… ruchome wydmy! Ten rejon przyciąga wielu turystów i zachwyca nietuzinkową fauną i florą.

Plener ślubny na tych terenach to prawdziwa przyjemność. Rozległe piaszczyste obszary prezentują się niczym afrykańska pustynia. Z jasnych drobnych kryształków gdzieniegdzie wyłaniają się malownicze konary drzew i różnej wielkości głazy. Warto podkreślić, że w tej części Europy jest to widok niezmiernie rzadko spotykany.

Na sesji zdjęciowej pogoda dopisała

Na sesji zdjęciowej pogoda dopisała, więc zdjęcia robiło się wyjątkowo przyjemnie. Zdaniem Pary Młodej ujęcia wyszły wyśmienicie, co jest dla mnie dużym komplementem. Swoją pracę wykonuję z sercem i dokładam wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. W końcu jest to moja pasja. 🙂 Wiatr szalejący na ruchomych wydmach, wywiał nas jeszcze nad brzeg Bałtyku. Tam kontynuowaliśmy sesję ślubną nad morzem. Zakochani dali się ponieść emocjom i nie straszny był im chłód morskich fal. fotografie robione w wodzie przyciągały uwagę wielu ludzi, przechadzających się po plaży. Było to dla nas dodatkową dawką motywacji do chwytania w obiektywnie coraz ciekawszych ujęć.

Błękit nieba i biel sukni Panny młodej w blasku słońca… Kompozycja wręcz doskonała! Paulina z Kacpremem spisali się na medal. Dla mnie jako fotografa ślubnego było to kolejne niezapomniane przeżycie i powód do radości. Widok kwitnącej miłości w obiektywie to rzecz nie do opisania. To trzeba po prostu przeżyć lub przynajmniej zobaczyć. Zapraszam zatem do obejrzenia efektów naszej całodniowej współpracy.

Zobacz także